چهارشنبه, 10 خرداد 1402

سامانه فروش آنلاین بلیت

مسابقات جام جهانی کشتی آزاد
شنبه 11 اسفند 1397 ساعت 21:11

سالن اجرا : امام خمینی

قیمت تمامی صندلی ها در سانس 8 صبح روز پنجشنبه 150000ریال میباشد 
قیمت تمامی صندلی ها در سانس 4 بعداز ظهر روز پنجشنبه 200000ریال میباشد
قیمت تمامی صندلی ها در سانس 8 صبح روز جمعه 150000ریال میباشد
قیمت تمامی صندلی ها در سانس 4بعداز ظهر روز جمعه 250000ریال میباشد
 1. روز و سانس(ساعت) موردنظر را انتخاب کنید
 2. جایگاه مورد نظر را انتخاب نمایید
 3. انتخاب صندلی : برای اینکه بهتر و راحت تر بتوانید انتخاب خود را انجام دهید لطفا به راهنمای رنگ درج شده در بالای صفحه توجه فرمایید.
 4. (سبز: صندلی قابل خرید ، قرمز: صندلی فروخته شده ، زرد: در حال پرداخت وجه بلیت ، آبی: انتخاب صندلی توسط شما )
 5. توجه:اگر قبل از پرداخت وجه از انتخاب تعدادی از صندلی ها منصرف شدید با موس بر روی صندلی های مورد نظرکه به رنگ آبی هستند کلیک کرده تا از سبد خرید شما حذف گردند
 6. تکمیل فرم (وارد کردن مشخصات فردی)
 7. تایید اطلاعات و ورود به سایت بانک برای پرداخت وجه بلیت
 8. توجه: اگر تمامی مراحل را انجام داده و نتوانسته اید وارد سایت بانک شوید مشکل از شبکه شتاب میباشد لذا صندلی های انتخاب شده از جانب شما برای شما تا 10 دقیقه به رنگ زرد در حالت رزرو باقی میماند و شما میتوانید پس از گذشت این زمان مجددا برای خرید اقدام نمایید .
 9. توجه: اگر به هر دلیلی موفق به پرداخت نشدید صندلی ها پس از 10 دقیقه از حالت رزرو خارج شده و مجددا قابل فروش خواهند بود در ضمن اولویت با کسانی است که زودتر وارد مرحله پرداخت شوند .
 10. وارد کردن شماره کارت بانکی ( 16 رقم حک شده بر روی کارت بانکی شما ) و رمز دوم (" CVV2 " عددی است سه یا چهار رقمی که در رو یا پشت کارت بانکی شما حک شده) در سایت بانک از طریق صفحه کلید ایمن (برای امنیت بیشتر)
 11. مشاهده ی فاکتور خرید و تهیه پرینت از فاکتور خریدتان
 12. برای خرید بلیط به وسیله گوشی تلفن همراه، گوشی را به حالت افقی نگه دارید تا بتوانید از تمامی امکانات سایت به راحتی استفاده نمایید
×

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.